Yasmin. Obsługiwane przez usługę Blogger.

środa, 28 stycznia 2015

New hair

Bawiłam się trochę futerkiem i uszyłam nową perukę na Katie. Nie mogę się przyzwyczaić do tego, że jest teraz blondynką, ale myślę, że do twarzy jej w jasnych włosach. W końcu wygląda zupełnie inaczej.


wtorek, 27 stycznia 2015

Dawno nic nie szyłam dla Katie. Zaniedbałam ją trochę. Dlatego dziś stworzyłam taką sukienkę.
Poza tym pierwszy raz na tym blogu będą tak wyraźne zdjęcia :D haha.
Stęskniłam się za blogiem. Poza tym są tu zdjęcia jeszcze ze starego domu i miło czasem je przejrzeć. Tak jakoś wzięło mnie na wspomnienia.
sobota, 17 maja 2014


niedziela, 2 marca 2014

Wiem, wiem miałam pisać. Ale "coś" stało się mojej Clawdeen. Otóż już jakiś czas temu dorwały ją moje kuzynki podczas mojej nieobecności. Została pomazana markerem... Jestem strasznie załamana ponieważ lubiłam te lalkę. Próbowałam jakoś to zmyć. Miała pomazane włosy i trochę twarz. Zdrapały jej rzęsy przy prawym oku... Wygląda jak poturbowana.
Przez to kompletnie odechciało mi się cokolwiek tu wstawiać ;/ jestem wściekła. 
Nie wiem już co robić, żeby tego nie pogorszyć. Może ktoś z was coś podpowie? 

Przy okazji jeśli ktoś z was chce zapraszam na mojego drugiego bloga KLIK

Na razie jeśli nic się nie zmieni z jej wyglądem nie będę tu nic dodawać ;/

niedziela, 6 października 2013

Witajcie po dość dłuugiej przerwie ;3 (zabrzmiało to trochę jakbym była prezenterką telewizyjną)
Wracam z masą pomysłów lecz z mniejszą ilością czasu. Te zdjęcia były robione na spontana po tym jak potraktowałam włosy Clawdeen wrzątkiem. Są teraz proste i przyjemniejsze w dotyku. Chciała bym z nią coś zrobić... Bardzo drażni mnie jej ostry wyraz twarzy. Albo dam ją komuś do pomalowania albo *olaboga* spróbuję sama. Chociaż wątpię żebym się odważyła to zrobić.
Ogarnę trochę pingerka i blospota i... uszyję jakieś sukienki. Moje "zdolności krawieckie" znacznie poprawiły się przez ten rok ponieważ szyję też dla siebie. Więc mam nadzieję, że niebawem będziecie mogli zobaczyć moje "dzieła"

Zna ktoś z was osobę która zajmuje się malowaniem lalek? 

wtorek, 27 sierpnia 2013

Nie trudno się domyślić, że kompletnie nic nie robię z tym blogiem.
To z braku pomysłu i zwyczajnie...lenistwa. Nie zamierzam go usuwać (nigdy w życiu), ani nie mówię, że nigdy tu nie wrócę. Ciesze się, że postanowiłam go założyć. Dzięki temu wzięłam się za szycie i robienie zdjęć (były kiepskie, ale byłam z nich zadowolona). Nauczyłam się tak dobrze szyć, że teraz szyję dla siebie cosplaye które chwalą inne osoby. Nie jest też tak, że kompletnie odcięłam się od tego wszystkiego. Po cichu zaglądam co jakiś czas na wasze blogi.
Mimo tego, że nie było mnie tak długo przybyło tylu obserwatorów z czego bardzo się cieszę.
Jedyne co mogę wam powiedzieć to to, że NA PEWNO wrócę, ale musicie na mnie poczekać. Będzie ze mną nowa lalka, wtedy zacznę wszystko od nowa. Prawdopodobnie zmienię adres bloga gdy wrócę.
Planowany powrót...początek 2014r.Do zobaczenia! 

wtorek, 11 czerwca 2013

Żyję

No niedługo wakacje, wreszcie wolne to poszyję coś i wtedy wam pokarze. Bo na razie nie ma sensu niczego wstawiać skoro wszystko już widzieliście ;3 ;;

Template by:
Free Blog Templates